שאלות ותשובות

מדוע צריך יחסי ציבור?


יש לנו פייסבוק, טוויטר, ואפילו אפשר לשים מודעות בגוגל בשני קליקים. אז מי בכלל צריך יחסי ציבור? ובכן, יחסי ציבור, כאלה שיוצרים סיקור תקשורתי חיובי, הם משהו שלא ניתן לקנות בכסף. כאשר כלי התקשורת מספרים עליכם, כאשר אתם מתראיינים לטלוויזיה, לרדיו, או מופיעים על השער של העיתון, הדמות הציבורית שלכם הופכת משמעותית יותר. אנשים מאזינים יותר למה שיש לכם לומר, מאמינים לכם יותר ומייחסים לדברים שלכם כובד משקל רב יותר.
מי צריך יחסי ציבור?


  1. סטארט אפים וחברות טכנולוגיה המגייסים עובדים: במציאות שלנו, גיוס עובדים הופך להיות משימה מתישה במיוחד. כאשר העובדים המעולים מגיעים לחברות הטכנולוגיה שזה עתה גייסו הם עושים את החשבון- האם זו חברה שתחזיק מעמד? האם יש לה סיכוי? כאשר קוראים עליכם, התשובות לשאלות הללו הופכת להיות חיוביות, מה שמאפשר לכם לגייס את העובדים הטובים באמת, ולעיתים אף להביא אותם אליכם.
  1. חברות מסחריות גדולות וגופים בתחום הפיננסי: כאן שם המשחק הוא אמון. היכולת לענות מהר לשאילתא, לתת מידע אמין ונכון, בזמן, עשוי למנוע נזק תקשורתי שיפגע ביכולת להחזיק ולגייס לקוחות. הקשר עם כלי התקשורת שנבנה לאורך זמן, יוצר את היכולת לבנות ולחזק את השם הטוב שלכם בציבור. ולא, זו לא פרסומת. אלה גופים אמינים ואובייקטיבים שכותבים עליכם.
  1. אירגונים חברתיים, עמותות וגופים פוליטיים: אם אתם בשדה השינוי החברתי, אתם חייבים תקשורת. אתם צריכים את הכלי הזה שיוכל להפעיל את הלחץ על מקבלי ההחלטות, לגייס תמיכה או לעורר זעם, או לגייס תרומות ומשאבים, כאשר יש צורך בכך.
  1. אישים ואירגונים נקלעים לעין הסערה הציבורית: לעיתים כתבה לא טובה, או ראיון שהתחיל רע, עלולים להרוס מוניטין של שנים. לכן, אישים וחברות שנמצאים בתוך לחץ של כלי תקשורת- לתגובות או להתבטאויות נעזרים בנו על מנת לנהל את התקשורת ולהצליח להעביר את המסר שלהם בצורה הטובה ביותר.
איך אנחנו עובדים?


אנחנו יוצרים סיקור בכלי התקשורת, ומעבירים את המסר של הלקוחות שלנו אל הציבור באמצעות אתרי האינטרנט החדשותיים, הטלוויזיה והרדיו. חשוב להבין. העיתונאים לא עובדים אצלינו. מה שאנחנו עושים הוא להתאים את המסר שלכם לעיתונאים- לזמן שלהם, לצורה בה נוח להם לעבוד ולבעלי התפקידים הרלוונטיים במערכות, כדי שמה שאתם רוצים יצא החוצה, נאמן למקור, וללא עיוותים. יחס אישי: לכל לקוח מוקצים שני יועצי תקשורת המטפלים בתיק- יועץ אסטרטגי בכיר, ויועץ טקטי. הרעיון הוא ליצור עבורכם זמינות שבעה ימים בשבוע ולתת לכם את העבודה המקיפה שלה אתם זקוקים, יחד עם היכולת והניסיון שנצברו אצלינו בשנים של עבודה עם כלי התקשורת. התאמה לקהל: לא כל הלקוחות נולדו שווים. יש כאלה שצריכים הרבה סיקור, ועכשיו, יש כאלה שהיו מעדיפים שקט, אבל העיתונאים לא מפסיקים להתקשר. התפקיד שלנו הוא לקחת את הניסיון שלנו בעבודה עם כלי התקשורת, העורכים והכתבים, ולתת לכם את השירות שיתן לכם את החשיפה שאתם צריכים עכשיו.
מקשיבים לסדר היום הציבורי: הרעיון הוא להבין אתכם, אבל לשים לב למה שקורה בחוץ כל הזמן. לעיתים, נשנה את האסטרטגיה התקשורתית בתגובה למה שקורה בעולם ונוכל ליצור סיקור חיובי, בלתי צפוי, שמגיב למציאות בזמן אמת.
למה אפשר לצפות?


בעבודת יחסי ציבור מסורתית, כזו שמטרתה חשיפה של האירגון, אתם יכולים לצפות לחשיפה תקשורתית. בפשטות- לכתבות באינטרנט, בעיתונים, ברדיו ובטלוויזיה. הכתבות האלה צריכות להיות רלוונטיות למטרות שלכם, ולקהלי היעד שנגדיר איתכם.
איך משלמים?


שלוש חבילות בסיסיות: Press-it: לאירועים חד פעמיים, להשקות, גיוסים וכנסים, חבילת Press-it מאפשרת לכם התקשרות קצרת טווח, בלי התחייבות Market share: לבניית תדמית תקשורתית משמעותית, לעבודה ארוכת טווח, חבילת 6 חודשים נותנת לכם יחסי ציבור ודוברות שתשים אתכם על מפת התקשורת הישראלית. נבנה לכם תוכנית אסטרטגית ונצא להגשים אותה, בדרך להישגים מפתיעים Strategy: חבילת ניהול המשברים שלנו מעמידה לרשותכם יועץ תקשורת בכיר אשר ילווה אתכם בהחלטות הקשות ובניווט במים הסוערים של התקשורת, תוך שימוש בניסיון רב השנים שלנו בפעילות תקשורתית גבוהת פרופיל ואינטנסיבית

שנתאם פגישת ייעוץ?

arrow&v

הטופס נשלח בהצלחה